سوالات متداول

اپلیکیشن فوق جهت بهبود سلامت همگانی بر اساس سیستم اندروید و آی او اس راه اندازی و توسط موسسه فرهنگی ورزشی پیشگامان تندرستی رادین با شماره ثبت 6328 و طی مجوز شماره 3/22815 اداره کل ورزش و جوانان در سال 1397عرضه گردیده است .
این سایت ( runplus.ir ) متصل به اپلیکیشن باشگاه مجازی ران پلاس بوده و دارای عرضه هدایا بخصوص کالاهای ورزشی جهت استفاده کاربران عزیز بر اساس رادین بن های دریافتی از اپلیکیشن ( runplus.apk ) می باشد .
به بن های دریافتی از اپلیکیشن ، توسط کاربران (بر اساس تعداد قدمهای روزانه خود ) جهت دریافت هدایا از گیفت شاپ باشگاه مجازی ران پلاس ، رادین بن گویند.
کاربران محترم پس از نصب رایگان اپلیکیشن ران پلاس ( Runplus.apk ) می توانند از امکانات آن بصورت رایگان استفاده نمایند ودر صورتیکه کاربران عزیز بخواهند از اپلیکیشن ، رادین بن دریافت نمایند باید در قسمت حساب کاربری ، حق عضویت ماهیانه باشگاه مجازی ران پلاس را پرداخت نمایند . و پس از آن با هر 100 قدم یک رادین بن دریافت نمایند.
کاربران محترم میتوانند با مراجعه به سایت گیفت شاپ متصل به اپلیکیشن ران پلاس به آدرس ( runplus.ir ) هدایای خود را بر اساس رادین بن های دریافتی انتخاب نمایند .
به گفته سازمان جهانی بهداشت برای سالم بودن باید روزانه 10/000 قدم معادل 8 کیلومتر پیاده روی کرد که این امر بیش از یک ساعت زمان می برد گرچه این میزان پیاده روی باعث سلامت می شود اما مهمتر از آن رژیم غذایی همراهش است که کاربران عزیز باید رعایت نمایند . کاربران محترم پس از پرداخت حق عضویت ماهیانه باشگاه مجازی ران پلاس در قسمت حساب کاربری خود ، میتوانند با هر 100 قدم پیاده روی یک رادین بن دریافت کنند و روزانه حداکثر 12000 قدم (معادل 120 رادین بن ) قابل محاسبه خواهد بود . که در مجموع هر ماه ( 30 روز ) قادر خواهند بود 3600 رادین بن دریافت و از گیفت شاپ باشگاه مجازی ران پلاس به آدرس ( www.runplus.ir )هدایای خود را انتخاب نمایند .
رادین بن ها تا زمان فعال بودن حساب کاربری قابل اعتبار خواهند بود . کاربران عزیز میتوانند رادین بن های خود را حفظ نموده و برای ماه های بعد با پرداخت حق عضویت ماهیانه باشگاه مجازی ران پلاس جهت دریافت هدایای ارزشمند تر استفاده نمایند، فقط در زمان استفاده از رادین بن ها باید حساب کاربری فعال داشته باشند.
کدی است که از طرف اپلیکیشن برای هر کاربر در نظر گرفته شده و ارسال میگردد .

کاربرانی که از کد معرف برای دانلود رایگان اپلیکیشن استفاده کنند و حق عضویت ماهیانه باشگاه مجازی خود را پرداخت نمایند ، 60 رادین بن هدیه داده خواهدشد . و به معرف آنها 120 رادین بن هدیه تعلق میگیرد.

حق عضویت باشگاه مجازی ران پلاس ماهیانه 32 هزار تومان می باشد . کاربران عزیز می توانند تا پایان اسفند ماه 1398 از تخفیف 60 درصدی در نظر گرفته شده بهره مند شوند و با پرداخت 12هزارو 800 تومان حساب کاربری خود را فعال نمایند .

کاربران عزیز پس از نصب رایگان اپلیکیشن ران پلاس جهت فعال سازی و بهره مند شدن از هدایای گیفت شاپ وعضویت در باشگاه مجازی باید از طریق درگاه بانکی متصل به سایت و اپلیکیشن اقدام به پرداخت حق عضویت ماهیانه خویش نمایند.
کاربران محترم پس از مراجعه به گیفت شاپ ( runplas.ir ) و انتخاب هدایای خود بر اساس تعداد رادین بن های دریافتی از اپلیکیشن می توانند با کلیک بر روی آیکون افزودن به سبد هدایا ، هدیه خود را ثبت نمایند. ( کاربران عزیز در زمان ثبت سفارش خود باید حساب کاربری فعال داشته باشند )
پس از تایید سفارش هدیه شما ، از طرف مدیریت سایت ، حداکثر ظرف مدت 7 روز کاری توسط پست ارسال خواهد شد .
خیر ، بعد از انجام مراحل ثبت سفارش توسط کاربران محترم ، امکان لغو سفارش وجود ندارد.
متاسفانه خیر ، هدف از تخصیص رادین بن تشویق کاربران به انجام ورزش های همگانی می باشد و بیشتر از 12000 قدم پیاده روی در روز ، ورزش حرفه ای محسوب می گردد.